Інтерфакс-Україна
21:27 02.01.2025

Трамп здатен допомогти Україні зупинити Путіна - Зеленський

2 хв читати
Трамп здатен допомогти Україні зупинити Путіна - Зеленський
Фото: president.gov.ua

Обраний президент США Дональд Трамп може бути рішучим і здатний допомогти Україні зупинити Володимира Путіна, вважає президент України Володимир Зеленський.

"Трамп може бути рішучим. Я думаю для нас це найголовніше, що він, його якості, вони такі є. Він здатен бути вирішальним у цій війні. Він може дійсно зупинити Путіна... Справедливіше сказати допомогти нам зупинити Путіна", - сказав Зеленський в інтерв'ю в ефірі національного телемарафону в четвер увечері.

Він також зазначив, що Трамп сильний і непередбачуваний. Глава Української держави хотів би, щоб "непередбачуваність президента Трампа стосувалася насамперед Російської Федерації". Зеленський також вважає, що Трамп дійсно хоче закінчити війну.

Він також зазначив, що в нього не було жодного негативу в спілкуванні з обраним президентом США минулого року.

Глава Української держави нагадав, що його команда і команда Трампа перебувають у постійному контакті. "Зустрічі вже були у керівника мого офісу (Андрія Єрмака - ІФ-У) Є контакти у міністра закордонних справ. Окремо є контакти у нашого міністра оборони", - сказав Зеленський.

За його словами, якщо позиція США буде сильною навколо України, буде легше об'єднати й інших партнерів.

"Чесно скажу: європейці прямо дуже сильно дивляться на думку президента Сполучених Штатів, нового президента Сполучених Штатів Америки. Від нього багато що залежить - факт. Тому що він - ще раз - рішучий. Я думаю, Путін боїться його", - сказав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військові експерти закликають до термінового впровадження проєкту Skyshield – ЗМІ

Пасажиропотік через кордон впав ще на 12,4%

Навроцький видав постанову про згоду на перебування іноземних військ на території Польщі

Залізничне сполучення на дільниці Васильків-1-Боярка вже відновлено – МінРГТ

Росіяни обстріляли Білозерку на Херсонщині, загинув мирний житель – ОВА

На місці вибуху у вагоні потяга на Київщині триває відновлення рейок, 28 потягів слідують зміненими маршрутами – Свириденко

ЦПД РНБО: безвізовий режим між РФ та Китаєм – це стратегічний канал для "повзучої" міграції в Сибір і на Далекий Схід

У Харкові внаслідок ДТП одна людина загинула, троє постраждали

В західних областях України очікуються пориви вітру 15-20 м/с – Укргідрометцентр

Сили оборони уразили Кірішський НПЗ у Ленінградській області рф – Стратком ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА