Інтерфакс-Україна
19:12 03.01.2025

У Баришівській громаді Київщини під колесами поїзда загинула жінка

1 хв читати
У Баришівській громаді Київщини під колесами поїзда загинула жінка

Жителька Києва загинула під колесами поїзда в четвер, 2 січня, на території Баришівської громади Броварського району Київської області, повідомляє поліція Київської області у фейсбуці.

"Поїзд сполученням "Харків-Київ" здійснив наїзд на 65-річну жительку столиці, яка перебувала на залізничній колії... Машиніст поїзда застосував екстрене гальмування та звуковий сигнал, однак уникнути трагедії не вдалося. Від отриманих травм потерпіла загинула на місці події", - йдеться в повідомленні.

Слідчі поліції розпочали досудове розслідування за фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, що спричинило загибель людини (ч. 3 ст. 276 Кримінального кодексу України).

Як повідомлялося, днем раніше, 1 січня, близько 13:30 у Глевасі Фастівського району Київської області електропоїзд збив 22-річного чоловіка, від отриманих травм він помер на місці події.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА