Інтерфакс-Україна
19:25 03.01.2025

Почесне консульство Литви постраждало внаслідок російського обстрілу Херсона

1 хв читати
Почесне консульство Литви постраждало внаслідок російського обстрілу Херсона

Міністр закордонних справ Литви Кястутіс Будріс показав фото наслідків російського обстрілу литовського почесного консульства в Херсоні.

"Такі наслідки новорічного "привітання" Росії в Почесному консульстві Литви в Херсоні. Такі жорстокість і руйнування мають припинитися. Ми повинні надати Україні більше протиповітряної оборони та інших можливостей, необхідних для перемоги", - написав він у соцмережі Х.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісія завершує роботу над новими пропозиціями щодо лібералізації торгівлі між Україною та ЄС

На Харківщині ворожий дрон поцілив біля цивільної автівки, постраждало подружжя - прокуратура

Комітет Ради з нацбезпеки у вівторок розгляне законопроєкти про продовження строків дії воєнного стану та мобілізації - нардеп

Кабмін погодив призначення Олійника заступником голови Київської ОДА

УЗ повернула пропозиції партнерів до програми лояльності "Залізні друзі"

В Херсонській області знищено 2 станції РЕБ противника "Борисоглєбськ-2"

СБУ та Нацполіція проводять обшук в канцелярії Київської митрополії УПЦ МП – джерело

Площа контролю ЗСУ у Суджанському районі скоротилася за тиждень майже удвічі, свідчать дані DeepState

Швеція не знайшла свідчень навмисного пошкодження у 2024 р. підводних кабелів судном під прапором КНР

З початку року на фронт поставлено 420 тис. дронів – АОЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА