Інтерфакс-Україна
14:01 04.01.2025

Троє жителів Нікополя постраждали через ворожий артобстріл - ОВА

1 хв читати
Троє жителів Нікополя постраждали через ворожий артобстріл - ОВА

Троє жителів Нікополя постраждали в суботу внаслідок ворожого артобстрілу, повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"Через ворожий артобстріл у Нікополі троє постраждалих. 71-річного чоловіка госпіталізували. Він у стані середньої тяжкості. Жінки 61 та 68 років - на амбулаторному лікуванні. У місті пошкоджено приватні будинки та господарську споруду", - написав Лисак у телеграм-каналі.

ОСТАННЄ

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА