Інтерфакс-Україна
05:37 05.01.2025

Гендиректор Apple пожертвує $1 млн США на інавгурацію Трампа

1 хв читати
Гендиректор Apple пожертвує $1 млн США на інавгурацію Трампа

Генеральний директор Apple Тім Кук особисто пожертвує $1 млн США інавгураційному комітету новообраного президента Дональда Трампа, повідомляє Axios.

Повідомляється, що пожертвування відображає тривалі відносини співпраці між Трампом і Куком, які включали багато зустрічей під час першого терміну Трампа, а також вечерю в Мар-а-Лаго минулого місяця.

Інші керівники і компанії внесли семизначні внески на інавгурацію, намагаючись навести мости з новою адміністрацією.

За словами джерел, Кук вважає інавгурацію великою американською традицією і робить пожертвування на її проведення в дусі єдності. Очікується, що компанія Apple не буде робити пожертвування.

Apple, яка робить величезний внесок в економіку США, є найбільшим платником податків у США і світі.

У статті The Wall Street Journal незабаром після виборів у США під назвою «Як Тім Кук зламав код роботи з Трампом» зазначалося, що генеральний директор Apple витратив роки на побудову особистих стосунків із Трампом.

Кук одного разу подарував президенту комп'ютер Mac Pro вартістю $5999 США, виготовлений на заводі в Остіні, який вони відвідали 2019 року.

Крім того, серед інших спонсорів інавгурації - Amazon, Meta, Uber і генеральний директор OpenAI Сем Альтман, Goldman Sachs, Bank of America. Toyota, Ford і GM також пожертвували щонайменше $1 млн США.

ОСТАННЄ

Сили оборонивідбили атаки росіян ще на 12 напрямках, 114 боєзіткнень за добу - Генштаб

Уряд готує реформу профосвіти: прем'єрка обіцяє адаптацію системи до потреб часу та ринку

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Пацієнти обурені діями держпідприємства та двох торгових компаній щодо завищення цін на ліки

Сибіга закликав партнерів до збільшення міжнародної підтримки Сумщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА