Інтерфакс-Україна
07:28 05.01.2025

Кораблі РФ продовжують перебувати в Чорному та Середземному морях

1 хв читати
Кораблі РФ продовжують перебувати в Чорному та Середземному морях

Ворожий ракетоносій перебуває в акваторії Чорного моря, ракети відсутні, у Середземному морі два носії "Калібрів", повідомляють у телеграм-каналі Військово-морських сил Збройних сил України.

Так, станом на 06:00 05 січня поточного року в Чорному морі 1 ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет "Калібр", ракети відсутні, в Азовському морі ворожі кораблі відсутні, а в Середземному морі 7 ворожих кораблів, з яких 2 є носіями крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 22 ракет.

"За добу в інтересах Росії прохід Керченською протокою здійснили до Чорного моря - 0 суден, до Азовського моря - 0 суден", - ідеться в повідомленні.

 

 

 

ОСТАННЄ

Посол США при НАТО: Трамп — миротворець, який прагне повернути Росію за стіл переговорів для припинення вогню

Російські обстріли в Миколаєві призвели до руйнування приватних будинків та пошкодження багатоповерхівок — мер

Мінекономіки анонсує засідання інвестфонду Україна-США у вересні

В Херсоні почали підʼєднувати абонентів до електромережі

Внаслідок авіаудару по Херсону постраждала літня жінка — МВА

У Миколаєві повідомляють про вибух та відключення світла в області — влада

Пошкодження мосту в Херсоні ускладнило логістику — мешканців закликають евакуюватися в інші райони міста

У Херсоні зникло світло: причини зʼясовують — ОВА

Сирський: Росіяни вдаються до тактики "тотального просочування" із нарощуванням диверсійних дій у нашому тилу

Зеленський: Росія затягує війну, отже, буде отримувати справедливі відповіді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА