Інтерфакс-Україна
09:06 06.01.2025

Унаслідок атаки БПЛА на Київщині є незначні пошкодження будинків, без постраждалих

1 хв читати
Унаслідок атаки БПЛА на Київщині є незначні пошкодження будинків, без постраждалих
Фото: ДСНС Києва

Унаслідок ворожої атаки на Київську область у ніч на понеділок, 6 січня, пошкоджено два приватні будинки й автомобіль, пошкодження будівель незначні, повідомив т.в.о. голови обласної військової адміністрації (ОВА) Микола Калашник.

"Чергова масована атака БпЛА на Київщину. Цієї ночі тривога тривала майже 5 годин. В області працювали сили ППО. Ворожі цілі знищено. Постраждалих серед населення немає. Влучань в об’єкти критичної чи житлової інфраструктури не допущено. Внаслідок падіння уламків збитих цілей в одному з населених пунктів пошкоджено два приватні будинки та автомобіль. Пошкодження будівель незначні", - написав він у телеграмі.

Водночас, як зазначив Калашник, "уламками була пошкоджена лінія контактної мережі залізниці. Рух поїздів цією ділянкою вже відновлено".

Калашник повідомив, що оперативні групи продовжують роботу з фіксації та ліквідації наслідків нічної атаки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Штучний інтелект встановив, що заяви Трампа і членів його адміністрації збігаються з наративами Кремля – ЗМІ

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Вартість активів виробника "Моршинської" за півтора роки зросла вдвіччі - до 5,8 млрд грн

Зеленський про обстріл Черкас: кожен новий день – новий чіткий доказ, що на Росію треба тиснути

Зеленський запропонував уряду Іспанії допомогу в подоланні наслідків блекауту

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

Справедливість неминуче приходить – Зеленський про ліквідацію представників командування збройних сил РФ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Зеленський: Немає причин чекати 8 травня, має бути негайне і безумовне припинення вогню

Сибіга за дорученням президента запропонував Іспанії, Португалії та Франції допомогу у подоланні кризи енергопостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА