Інтерфакс-Україна
17:37 06.01.2025

Нацполіція в Харкові розкрила чергову схему ухилення від мобілізації - виїзд у складі спортивної команди

1 хв читати

Правоохоронці Харкова повідомили про підозру організатору схеми вивезення за кордон військовозобов'язаних у складі спортивної команди з карате, повідомила Національна поліція.

"Зухвалу схему придумав 46-річний мешканець Харківської області. За $5500 він запропонував чоловіку призовного віку оформити військово-облікові документи та забезпечити членство в Українській федерації карате, щоб надалі виїхати з країни у складі спортивної делегації", - розповіла пресслужба Національної поліції в телеграмі у понеділок.

Повідомляється, що на зустріч за авансом зловмисник сам не пішов, а відправив посередника - колишнього "міліціонера". Оперативники спільно зі слідчими поліції затримали його під час отримання $4 тис. Незабаром правоохоронці оголосили про підозру організатору.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стратегія РФ буде cпрямована на звинувачення України в їхніх же порушеннях – ЦПД щодо заяви Путіна про перемир’я

НЕФКО планує оновити медичну інфраструктуру в Овручі та Красилові

Зеленський і представники уряду та бізнесу Туреччини обговорили розвиток двосторонніх відносин

Україна потребує гарантій безпеки через амбіції РФ – Стармер

Президент України підписав закон про купівлю обладнання для ХАЕС-№3,4

Путін про ідею 30-денного перемир'я: Ми за, але є нюанси

Зеленський – представниці Нідерландів: Наші європейські партнери обов’язково мають бути залучені до майбутніх мирних ініціатив

АРМА отримало в управління пов'язаний з Коломойським і Боголюбовим зерновий термінал біля Одеси

Вірменія та Азербайджан узгодили текст мирної угоди

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів у Костянтинівці після авіаудару, вона провела там 20 годин – ДСНС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА