Інтерфакс-Україна
22:56 07.01.2025

Заяви угорської влади про негативний вплив припинення транзиту на ціни - маніпуляція – МЗС

1 хв читати

Заяви керівництва Угорщини про те, що рішення України не продовжувати транзитну угоду з РФ нібито мало негативний вплив на ціни для споживачів, є частиною політично вмотивованої інформаційної кампанії для внутрішнього споживання, заявили в МЗС України.

"Всі європейські країни знайшли можливість забезпечити свою економіку та людей альтернативними енергоносіями зі США та Близького Сходу. Лише дві з двадцяти семи країн ЄС не впоралися з цим завданням… Крім того, намагаючись всупереч здоровому глузду зберегти залежність від Росії, вони також фактично перешкоджають доступу на європейський ринок енергоресурсів від США та інших партнерів", - йдеться в коментарі Міністерства закордонних справ України. 

Джерело: https://mfa.gov.ua/news/komentar-mzs-ukrayini-shchodo-chergovih-manipulyativnih-zayav-kerivnictva-ugorshchini

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ викрила ще 8 ворожих агітаторів, серед них - посадовиця суду та рецидивіст, який 4 роки ховався у підвалі

"УЗ" слід реформувати з вирішенням проблеми збиткових пасажироперевезень та відкриттям залізничного ринку для конкуренції – глава "Укрметалургпрому"

Суд залишив без руху позовну заяву дружина Чернишова про поділ майна подружжя

Кличко дав головам РДА термін до вечора, щоб почистити від снігу та льоду двори, тротуари, зупинки громадського транспорту

"Тепло з Польщі для Києва": за 4 дні зібрано вже понад $830 тис

Морози в Україні найближчими днями дещо вщухнуть

Кадрові рішення в НВМК не потребують окремого погодження з Мінветеранів – держустанова

Sigma+ завершила аудит трьох ЖК компанії bUd development у межах програми відновлення

Генсек НАТО, лідери Нідерландів, Фінляндії, Хорватії та Латвії візьмуть участь у Українському сніданку у Давосі

Майже 1,5 тис. карток благодійника УЧХ "Charity" видано у 2025 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА