Інтерфакс-Україна
09:52 08.01.2025

Мадуро заявив про арешт сімох найманців, зокрема трьох, які прибули з війни в Україні

1 хв читати

У Венесуелі заарештували сімох осіб, зокрема двох громадян США, яких президент Венесуели Ніколас Мадуро назвав "найманцями", повідомляє Reuters.

"Тільки сьогодні ми захопили сімох іноземних найманців, включно з двома важливими найманцями зі Сполучених Штатів", - сказав Мадуро.

Зазначається, що арешт відбувся під час останньої облави перед очікуваною інавгурацією Мадуро на новий термін, яка відбудеться наприкінці цього тижня.

Мадуро зазначив, що до групи затриманих входять двоє колумбійців, які, за його словами, були захоплені в неназваних частинах Венесуели, а також троє інших, котрі приїхали з війни в Україні. При цьому він не надав додаткових подробиць або доказів арештів.

Ні Державний департамент США, ні Міністерство закордонних справ Колумбії не прокоментували ситуацію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Миколаїв у Римі підписав угоду про побратимство з муніципалітетом Барі

Кількість постраждалих у Львові зросла до дев'яти людей

Літак Ан-124 "Руслан" "Авіаліній Антонова" перелетів з Києва до Лейпцигу та пройде сертифікаційне випробування

Депутати "ЄС" та "Голосу" зареєстрували постанову з вимогою виконати норми закону і призначити керівника БЕБ - Железняк

Окупанти обстріляли центр Слов'янська, загинув цивільний

В Римі підписано Меморандум про співпрацю між Укроборонпром та Федерацією італійських компаній авіаційної, оборонної та безпекової галузей

ГУР: Спецслужби Кремля в операціях проти України поновили "байку про "червону ртуть", яку використовували їх попередники часів СРСР

Київ вже у кінці липня отримає перші системи далекобійного озброєння - керівник Спецштабу з питань України в ЗС ФРН

Сибіга висловився за нові санкції США та їх синхронізацію з 18-й санкційним пакетом ЄС

Донеччина: загинули четверо цивільних, зазнали поранень шестеро - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА