12:51 08.01.2025

Тимчасовим канцлером Австрії став Александер Шалленберг

1 хв читати

Міністр закордонних справ Александер Шалленберг стане тимчасовим федеральним канцлером Австрії у п'ятницю, після оголошеної відставки канцлера Карла Негаммера, повідомляє в середу Der Satndard.

Шалленберг очолить уряд до формування нової коаліції. Президент Австрії Александер Ван дер Беллен у вівторок видав мандат лідеру "Партії свободи" (FPÖ) Герберту Кіклю на проведення перемовин із "Народною партією" (ÖVP) про формування уряду. Президія FPÖ схвалила цю процедуру у вівторок увечері.

Очікується, що Крістіан Штокер, лідер ÖVP, зробить заяву про переговори в середу о 15:00 (за Києвом).

Раніше повідомлялося, що канцлер Австрії Карл Негаммер заявив, що піде з посади глави уряду та голови консервативної Народної партії після того, як не зміг сформувати коаліційний уряд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Макрон: тільки українці зможуть вести переговори про міцний і довгостроковий мир, а ми допоможемо їм

Росіяни обстріляли 11 громад Сумської області - ОВА

Ще на дев'яти напрямках тривають ворожі атаки - Генштаб

Зеленський обговорив з членами Палати представників США продовження оборонної допомоги Україні

Зеленський обговорив з Макроном зустріч з Венсом, гарантії безпеки та конкретні пропозиції Франції

Єрмак: Зеленський зустрінеться з Путіним, коли Україна матиме сильну позицію та чіткі гарантії

На покровському напрямку с початку доби знешкоджено 153 окупанта та 21 од. техніки, тривають ще 7 боєзіткнень – Генштаб

Загоряння заповнювача зовнішньої обшивки Арки НБК на ЧАЕС вдалося локалізувати – Міндовкілля

Зеленський в Мюнхені обговорив гарантії безпеки для України з генсеком НАТО

ЄС вже надало підтримку Україні на 134 мільярди євро - фон дер Ляєн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА