Інтерфакс-Україна
21:17 08.01.2025

Блінкен про слова Трампа щодо приєднання Гренландії: Вочевидь, цього не станеться

1 хв читати
Блінкен про слова Трампа щодо приєднання Гренландії: Вочевидь, цього не станеться

Державний секретар США Ентоні Блінкен упевнений, що вторгнення в Гренландію не відбудеться, і не варто витрачати час на обговорення цієї ідеї.

"Ідея, висловлена з приводу Гренландії, вочевидь, нехороша. Але, можливо, більш важливо, що це, очевидно, не станеться. Тому нам, ймовірно, не варто витрачати багато часу на розмови про це", - сказав він на пресконференції з французьким колегою Жан-Ноелем Барро в Парижі.

Блінкен також зазначив, що США "сильніші" і "ефективніші", коли працюють у тісному контакті з союзниками, а не "говорять і роблять речі, які можуть їх відштовхнути".

Раніше обраний президент США Дональд Трамп припустив можливість застосування військових заходів для отримання Панамського каналу і Гренландії. Також Трамп озвучив ідею про перетворення Канади на окремий американський штат.

Як повідомлялося, 8 січня державний секретар США Ентоні Блінкен прибув до Франції для обговорення низки питань, зокрема підтримку оборони України проти агресивної війни Росії.

Як повідомили в Держдепі, держсекретар Блінкен відвідає Республіку Корея, Японію, Францію, Італію та Ватикан з 4 до 11 січня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жінка загинула у Херсоні через російський обстріл – ОВА

Атестація наукових установ проведена, щоб збільшувати спроможності вчених в нових, більш потужних інституціях - заступник міністра освіти

ВАКС не арештував кошти на рахунку Тимошенко, але арештував майно, вилучене під час обшуку - Суспільне

Стефанішина навела основні тези зі Стратегічного плану діяльності Держдепартаменту США на 2026-2030 роки стосовно українських інтересів

НАБУ і САП викрили схему розкрадання коштів за "зеленим" тарифом на ТОТ Запоріжжя зі збитками 141,3 млн грн, серед підозрюваних – ексзаступник голови ОП Шурма

Тимошенко про внесення застави в 33 млн грн: Не знаю, чим завершиться, вся партія працює, щоб не дати мене арештувати

Зеленський: У Києві потрібні додаткові заходи для відновлення тепло- і енергопостачання

Кличко: В Києві у понеділок помер слюсар, що був на виклику у квартирі

Стубб: Війна РФ проти України - повний стратегічний провал Путіна

Польські фермери 23 січня заблокують рух через пункт пропуску "Долгобичув – Угринів" - Держмитслужба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА