Інтерфакс-Україна
22:04 08.01.2025

МЗС Франції: Ухвалення капітуляції України означало б остаточне закріплення закону найсильнішого

1 хв читати
МЗС Франції: Ухвалення капітуляції України означало б остаточне закріплення закону найсильнішого
Фото: Getty Images

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро відкинув можливість прийняття капітуляції України, оскільки це означало б остаточне "закріплення закону найсильнішого".

"Ми з першого дня підтримували Україну, і ми говорили, що будемо підтримувати Україну стільки, скільки необхідно, перш за все, і, звичайно, тому, що йдеться про майбутнє міжнародного права. Тому що прийняття капітуляції України остаточно закріпило б закон найсильнішого", - сказав Барро на пресконференції з держсекретарем США Ентоні Блінкеном у Парижі в середу.

Він зазначив, що безпека європейського континенту, європейців і французів також перебуває під загрозою.

"І з цього погляду ми маємо позбутися будь-якої форми самозаспокоєння або будь-якої форми сліпоти щодо імперіалістичних намірів... стосовно Володимира Путіна", - зазначив глава МЗС.

Також він наголосив, що "без українців неможливо знайти рішення цього конфлікту, який стосується насамперед України", так само як і без європейців неможливо обговорювати європейську безпеку.

"Не може бути такого розв'язання української кризи, яке було б невигідне українцям", - наголосив Барро.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Близько 12,5 тис. багатодітних сімей отримають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 7500 грн – КМДА

Майже половина компаній-членів AmCham очікують припинення вогню або мирного врегулювання війни в Україні у 2026р.

Конкурсна комісія з відбору очільника АРМА продовжила термін подачі документів до 9 лютого через малу кількість заявок

У Харкові одна загибла, одна людина зникла безвісти, ще 8 постраждали через ворожий авіаудар

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

Ринок юрпослуг у 2025р. незначно зростав, у 2026р. зростання проявиться у збільшенні вартості юрпослуг – думка

Дві людини дістали поранень у Запоріжжі через ворожий удар

У Харкові вже 4 постраждалих - Синєгубов

ЦВК визнала Романа Кравця народним депутатом

Є загиблі і поранені внаслідок ворожого авіаудару по Харкову – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА