Інтерфакс-Україна
00:09 09.01.2025

Фінляндія передала Україні засоби індивідуального захисту та хімічні детектори

1 хв читати

Фінляндія відправила в Україну допомогу із засобами індивідуального захисту та хімічними детекторами зі своїх запасів Європейського Союзу, повідомило Міністерство внутрішніх справ країни.

У фінському МВС зазначили, що цю допомогу країна вперше передала зі складу рятувальних засобів, що фінансуються Європейським Союзом.

До складу вантажу, який надійшов зі сховища рятувальників ЄС, увійшли як засоби багаторазового використання, так і одноразові засоби з міркувань гігієни та безпеки.

Допомога зібрана для потреб рятувальних операцій в Україні.

Також у МВС Фінляндії додали, що Україна може використовувати ці поставки для реагування на хімічні, біологічні, радіологічні та ядерні надзвичайні ситуації.

Джерело: https://intermin.fi/-/suomi-toimitti-ukrainaan-materiaaliapua-eu-n-valmiusvarastostaan

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білоруські провокації в повітряному просторі Литви є частиною гібридних атак РФ проти Європи - Сибіга

Двоє цивільних поранено внаслідок атаки у Запорізькій області – ОВА

Об'єкт критичної інфраструктури у Чернігові зазнав пошкодження внаслідок російської атаки - МВА

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

За працевлаштування ветерана від року, роботодавець отримуватиме 1,5 мінімальної зарплати протягом 6-ти місяців

Кабмін затвердив створення реєстру кваліфікацій

Служба зайнятості пропонуватиме вакансії і перекваліфікацію безробітним ще до отримання такого статусу - Свириденко

Зеленський обговорив з Сирським і Гнатовим планування далекобійних операцій

Кабмін запускає цифрову екосистему ринку праці "Обрій" - Свириденко

Шмигаль обговорив з міністром оборони Португалії участь в ініціативи PURL та реалізацію програми SAFE

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА