Інтерфакс-Україна
11:42 09.01.2025

На румунсько-українському прикордонному переході в Солотвиному з 10 січня обмежать рух автомобілів

1 хв читати

У зв'язку з продовженням ремонтних робіт із румунської сторони на мосту в пункті пропуску "Солотвино - Сігету-Мармацієй" буде запроваджено обмеження автомобільного руху з 09:00 до 15:30 у період із 10.01.2025 до 28.02.2025, повідомляє Державна митна служба України в четвер.

"За інформацією румунської сторони, у зв'язку з продовженням ремонтних робіт на мосту в пункті пропуску "Солотвино - Сігету-Мармацієй" буде запроваджено обмеження в автомобільному русі з 09:00 до 15:30 у період з 10.01.2025 до 28.02.2025. Доступ пішоходів під час ремонтних робіт здійснюватиметься без обмежень. Просимо врахувати зазначену інформацію під час планування ваших маршрутів", - ідеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Харків’янин, який під виглядом поїздок на дачу збирав відомості для російського ФСБ про розташування ЗСУ і техніки, проведе 15 років у в'язниці

Інспектори МАГАТЕ їдуть з Ірану

Єрмак повідомив про розмову Зеленського з Трампом

СБУ: в безпілотниках, якими атакували Київ, знайдені компоненти китайського виробництва

Раді пропонують зробити гнучкішими критерії для Клубу білого бізнесу - Гетманцев

Гетманцев після виявлення порушень закликав гральний бізнес не ухилятися від податків

Офіс генпрокурора про ворожі обстріли: всі факти воєнних злочинів РФ будуть передані до трибуналу по агресії

В Києві повністю відновили рух міської електрички після ранкових обмежень

Військова допомога Україні була припинена одноосібно Гегсетом попри результати аналізу - ЗМІ

Серед 6 постраждалих внаслідок атаки РФ у Кривому Розі – 2 рятувальники – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА