Інтерфакс-Україна
18:21 10.01.2025

Активісти "Місто сили" з данськими партнерами запустили проєкт створення безбар'єрного середовища в Миколаєві

1 хв читати

Активісти громадської організації "Місто сили" у співпраці з Данською радою у справах біженців (DRC) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії запустили проєкт створення безбар'єрного середовища в Миколаєві.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в організації "Місто сили", у межах проєкту до липня 2025 року планують установити приблизно 20 пандусів і допоміжних технічних засобів, які є найактуальнішими для людей з інвалідністю, літніх людей і батьків із дитячими візочками.

Загальна вартість проєкту залежатиме від технічних характеристик будівель, у яких буде встановлено пандуси та допоміжні засоби.

За словами голови громадської організації Євгена Гіліна, ключовими завданнями проєкту є встановлення пандусів у громадських місцях, зокрема, в установах сектору юстиції та соціального захисту населення в громадах Миколаївської області.

ГО "Місто сили" допомагає громадам та мешканцям Херсонщини, яка потерпає від обстрілів та наслідків підриву Каховської ГЕС, а також Миколаївщини, де зараз проживає багато переселенців.

Данська рада у справах біженців (DRC) підтримує ініціативи з надання гуманітарної допомоги в усій Україні, реалізує широкий спектр комплексних програм як безпосередньо, так і через національних партнерів, надає екстрену та довгострокову підтримку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував Одесу БпЛА, пошкоджені житлові будинки - Кіпер

Пентагон надає Трампу рекомендації щодо військової допомоги Україні - речник

АЗК "Укрнафти" несуттєво постраждала від вибухів на трасі М06 і продовжує працювати у штатному режимі

ЗСУ ліквідували понад 120 окупантів на Покровському напрямку, всього на фронті 140 боїв - Генштаб

До 24 зросла кількість постраждалих через вибух на трасі М-06 на Житомирщині

Три ЛЕП пошкоджені внаслідок вибуху на Житомирщині, без світла 735 помешкань

Конгресмен США закликав адміністрацію Трампа прояснити ситуацію щодо призупинення постачання зброї Україні

ЄС та Китай провели 13-й стратегічний діалог, обговорили війну в Україні, геополітику та торгівлю

Зеленський: розраховуємо на голос американського бізнесу в наших відносинах зі США

Ситуація щодо інциденту на трасі М-06 на Житомирщині перебуває під особистим контролем Зеленського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА