Інтерфакс-Україна
23:29 10.01.2025

Зеленський назвав загрозою природному середовищу пошкоджений нафтовий танкер РФ біля німецького Рюгена

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський заявив, що пошкоджений російський танкер на мілині біля німецького острова Рюген із майже 100 тисячами тонн російської нафти - це очевидна загроза природному середовищу моря і всьому узбережжю.

"Цей танкер тіньового флоту - це нафтова бомба, яка, на щастя, не здетонувала. Але Москва використовує сотні таких «бомб», і кожна з них становить загрозу", - написав він у соцмережі Х.

Президент зазначив, що РФ щодня обстрілює Україну і гроші на свої ракети, ударні дрони, керовані авіабомби вона заробляє, зокрема, цим своїм танкерним флотом, ставлячи під загрозу екологію саме для того, щоб убивати людей.

"Я вдячний усім країнам і лідерам, які діють проти всіх форм російських заробітків, що збагачують Путіна та дають йому змогу вести війну й дестабілізувати Європу та інші частини світу. Але потрібно більше таких дій. Російський танкерний флот має зупинитися, щоб зупинилися російські удари та погрози", - наголосив Зеленський. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Три блоки ХАЕС та РАЕС десять днів працюють на зниженій потужності після військових дій – МАГАТЕ

"Європейська солідарність" вимагає від Стефанчука заяви про розвал монобільшості - Геращенко

ВАКС продовжить обрання Чернишову запобіжного заходу 18 листопада

Захист просить ВАКС відмовити в задоволенні клопотання про обрання запобіжного заходу Чернишову

Рада має ухвалити держбюджет на наступний рік 2 грудня - Підласа

Диверсії на залізниці в Польщі розслідують як терористичні акти на користь іноземної розвідки – прокуратура

АМКУ оштрафував двох виробників дієтичних добавок загалом на 11,1 млн грн

Прізвище нардепа Мамки фігурує на плівках про корупцію у "Енергоатомі" - Абакумов

Керівник ДП "НДІБВ" Савченко просить взяти Чернишова на поруки

Сили оборони проводять штурмові дії біля Яблукового, йдуть запеклі бої біля Варварівки на Гуляйпільському напрямку - речник

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА