Інтерфакс-Україна
11:58 11.01.2025

У Львівській області 7 людей постраждали в ДТП за участю автобуса та легкового автомобіля

1 хв читати
У Львівській області 7 людей постраждали в ДТП за участю автобуса та легкового автомобіля
Фото: https://www.facebook.com/MVS.LVIV/posts/pfbid027fmXBVDftVqiKgs6Ere8yK9cMd4Ew6o5a5ptoPxp6VR1e5DYvK1JQURfyBd349v8l

У Львівському районі внаслідок зіткнення легковика з автобусом травмувалися семеро осіб, повідомила поліція Львівської області.

"Дорожньо-транспортна пригода сталася 10 січня, близько 19.30, на автодорозі "Куровичі-Рогатин" у селі Затемне Львівського району", - наголошується в повідомленні.

Як попередньо встановили правоохоронці, сталося зіткнення автомобіля Peugeot 3008, яким керував 36-річний мешканець Івано-Франківська, та автобуса Мercedes-Benz під керуванням 39-річного жителя Львівського району.

"Внаслідок ДТП водій легковика та шестеро пасажирів автобуса: жительки Львівського району віком 17, 18 і 41 рік, 67-річна львів’янка, 28-річний мешканець Львівського району та 48-річний житель Золочівського району – отримали тілесні ушкодження та були доставлені до медичних закладів", - поінформували в поліції.

За фактом слідчі відділення поліції №2 Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Правоохоронці встановлюють обставини події.

ОСТАННЄ

Експорт нафти з РФ завдяки санкціям впав на 15-20% – Власюк

Сили оборони відбили з початку доби 216 ворожих атак - Генштаб

Бригади повинні самостійно готувати поповнення до бойових дій відповідно до конкретних вимог - Паліса

Жінка й дитина загинули в Херсоні внаслідок атаки російського дрона – прокуратура

Прокурор Джорджії закрив справу проти Трампа і його союзників про втручання у вибори

Кількість загиблих у пожежі в Гонконгу зросла до 36 людей, ще 279 – зникли безвісти

Ще п'ятьох кримчан засудили окупанти до 13-19 років колонії за участь у Хізб ут-Тахрір

Українські воїни захищають позиції, і це основа нашої можливості вести перемовини в інтересах країни - Зеленський

Зеленський доручив Гнатову та Палісі опрацювати справедливий розподіл особового складу між бригадами

Верховна Рада розгляне закон про цивільну вогнепальну зброю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА