Двох солдатів із КНДР узято в полон у Курській області, їх доправили до Києва - Зеленський
Українські військові в Курській області взяли в полон двох північнокорейських солдатів, зараз їх доправили до Києва, повідомив президент України Володимир Зеленський.
"Наші воїни взяли в полон на Курщині військових із Північної Кореї. Це двоє солдатів, які хоч і були поранені, але вижили, їх доправили до Києва, спілкуються зі слідчими СБУ", - написав Зеленський у телеграм-каналі в суботу.
За словами президента, це було непросто, оскільки зазвичай росіяни та інші військові з Північної Кореї добивають своїх поранених, а також роблять усе, щоб не збереглося доказів участі Північної Кореї у війні проти України.
Зеленський подякував воїнам тактичної групи № 84 Сил спеціальних операцій ЗСУ та воїнам-десантникам, які захопили в полон цих двох людей.
"Як і всім полоненим, цим двом солдатам із Північної Кореї надається необхідна медична допомога", - зазначив глава держави.
Він доручив Службі безпеки України забезпечити журналістам доступ до цих полонених.