Інтерфакс-Україна
17:08 11.01.2025

У результаті обстрілів Донецької області армією РФ одна людина загинула, ще п’ятеро поранені - ОВА

1 хв читати
У результаті обстрілів Донецької області армією РФ одна людина загинула, ще п’ятеро поранені - ОВА
Фото: https://www.facebook.com/vadym.filashkin/

Унаслідок обстрілу окупаційною армією РФ населених пунктів Донецької області відомо про одного загиблого і п'ятьох постраждалих, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін у суботу.

"Зранку росіяни обстріляли Гришине Покровської громади - там загинув 78-річний чоловік... У Білицькому Добропільської громади 4 людини дістали поранення... Ще 1 особа дістала поранення в Костянтинівці", - написав Філашкін у телеграм-каналі.

Також голова ОВА повідомив, що в Покровську пошкоджено два будинки, у Білицькому також пошкоджено два будинки, адміністративну будівлю, інфраструктурний об'єкт та автомобіль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Novus в грудні відкриває 9 магазинів у столичному регіоні

Німеччина через механізм PURL у двох пакетах додатково закупить для України озброєння на суму $200 млн - глава МЗС

ЦПД спростував повідомлення про нібито контроль окупантами над "обома берегами Куп’янська"

Рада розгляне держбюджет-2026 в середу після компромісу щодо вчителів та 4% ПДФО місцевих бюджетів – Підласа

Третій армійський корпус спростував заяви окупантів про їх прорив у Лимані Донецької області

Суд в Азербайджані засудив колишнього "вагнеровця" до реального терміну за участь у війні проти України

Зеленський: після Брюсселя Умєров і Гнатов готуватимуть зустріч із представниками Трампа в США

Більше 20 тис незаконних рекламних конструкцій демонтовано в Києві з початку року – КМДА

"Суспільне" оголосило перелік фіналістів нацвідбору "Євробачення-2026"

Нафтопровід "Дружба" знов підірвали в РФ - джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА