Інтерфакс-Україна
21:20 11.01.2025

Президент Словаччини відмовився від візиту в Україну через припинення транзиту російського газу

1 хв читати
Президент Словаччини відмовився від візиту в Україну через припинення транзиту російського газу

Президент Словаччини Петер Пеллегріні відмовився відвідувати Київ з офіційним візитом через припинення Україною транзиту російського газу, який отримувала Словаччина, повідомило державне інформаційне агентство Словацької Республіки (TASR).

"Виступаючи в ефірі політичної програми "Суботні діалоги", президент Петер Пеллегріні заявив, що за нинішніх обставин не може бути й мови про його візит в Україну, пояснивши це тим, що український уряд припинив постачання газу і відмовляється від транзиту газу до Словаччини", - йдеться у повідомленні TASR.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США повідомили про захоплення танкера Olina тіньового флоту РФ

Семеро рятувальників зазнали поранень за добу, загинув медик – МВС

Пошкодження ТЕЦ у Києві не нові для енергетиків і підлягають більш-менш швидкому ремонту – 1-й заступник голови енергокомітету

Кличко: Ситуація в Києві через масовану атаку ворога на критичну інфраструктуру дуже складна, але контрольована

ВАКС конфіскував елітне авто родини екскерівника Харківського обласного ТЦК

Найбільш складно з теплом в Солом’янському, Печерському, Голосіївському районах та на Теремках, оцінюється час на відновлення – директор ЦДЕ

Велика Британія почне постачати Україні у лютому вдосконалені дрони та перехоплювачі – міністр оборони

Україна розраховує на продовження співпраці з Великою Британією – Зеленський

СБУ повідомила про заочну підозру полковнику РФ, який наказував бити "Кинджалами" по енергетиці України

Мелоні вважає, що настав час для переговорів між Європою та Росією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА