Інтерфакс-Україна
09:28 12.01.2025

За ніч в Україні знищено 60 ворожих БПЛА

1 хв читати
За ніч в Україні знищено 60 ворожих БПЛА
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official/11260

Збиття 60-ти ударних БпЛА типу «Shahed» та безпілотників інших типів в 11 областях України підтверджено станом на 09.00 неділі, повідомляє телеграм-канал Повітряних Сил ЗСУ.

"Через падіння збитих ворожих безпілотників пошкоджено кілька будинків на Харківщині, Сумщині та Полтавщині (обійшлось без жертв та постраждалих). 34 ворожі безпілотники-імітатори локаційно втрачені (без негативних наслідків)", - йдеться в повідомленні ПС ЗСУ.

У ніч на 12 січня (із 18.00 11 січня) противник атакував 94-ма ударними БпЛА типу «Shahed» і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків Міллерово, Орел, Брянськ та Курськ. Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Збірна України з футболу продемонструвала справжню волю до перемоги

Троє мирних мешканців постраждали внаслідок недільних ворожих обстрілів Харківської області

Сибіга подякував Папі Римському Леву XIV за його молитви за Україну

Рада директорів KSE замовила незалежну перевірку у зв’язку з подіями навколо "Енергоатома"

Ворог у неділю обстріляв Дніпропетровщину, є постраждалі

Укренерго: У понеділок у більшості регіонів запровадять погодинні відключення на 1-4 черги

Гірські рятувальники розшукали туристів, які заблукали поблизу гори Говерла

Зеленський і президент парламенту Греції обговорили шляхи досягнення миру для України, тиск Китаю і США на Росію

Сили оборони уразили базу зберігання БпЛА російського елітного підрозділу "Рубікон"

На поточному етапі війни є дві цілі: відмовитися від власних ілюзій і позбавити ілюзій ворога – Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА