11:22 13.01.2025

Auchan закриває єдиний гіпермаркет у Чернівцях і переходить у регіоні в онлайн-формат роботи

1 хв читати
Auchan закриває єдиний гіпермаркет у Чернівцях і переходить у регіоні в онлайн-формат роботи

Мережа Auchan Україна з квітня 2025 року переходить в онлайн-формат роботи в Чернівцях і закриває фізичний гіпермаркет, повідомила пресслужба ритейлера.

"У 2024 році ми переглянули підходи до роботи зі збитковими об'єктами, з метою оздоровити бізнес для подальшого зростання і довгострокової роботи на ринку. Ми фокусуємося на цифрових каналах продажу з сайту auchan.ua, щоб відповідати актуальним потребам клієнтів", - цитується в релізі генеральна директорка Auchan Україна Марта Труш.

Наразі в місті присутній тільки один гіпермаркет ритейлера, на вулиці Хотинській. Труш зазначила, що співробітникам Auchan у Чернівцях компанія пропонує релокацію в міста присутності магазинів Auchan. Також у мережі зазначили, що компанія продовжить співпрацю з В2В партнерами в регіоні та підтримку соціальних проєктів у місті.

Auchan Retail - міжнародна компанія роздрібної торгівлі. Перший магазин відкрито у Франції 1961 року.

ТОВ "Ашан Україна Гіпермаркет" працює в Україні з 2008 року.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На ЧАЕС призупинили роботи з гасіння після удару російського дрона

ДТЕК оголосив про екстрені відключення е/е в Києві та двох областях України через ворожі атаки на енергооб’єкти

ДТЕК оголосив про екстрені відключення е/е в Києві та двох областях України через ворожі атаки на енергооб’єкти

У Бориспільському районі внаслідок атаки ворожих БпЛА постраждала людина – ОВА

У Марганці внаслідок ворожих обстрілів Дніпропетровської області постраждали чотири людини – ОВА

Нетаньяху сподівається за підтримки Трампа "довести до кінця" справу з Іраном

У Києві 237 одиниці техніки проводять протиожеледне оброблення доріг, мостів і тротуарів – КМДА

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів Запорізької області, пошкоджена житлова інфраструктура через атаку БпЛА - ОВА

Мешканець Веселого на Херсонщині потрапив під удар ворожого дрона – ОВА

Війська РФ за добу втратили 1530 осіб та 150 од. техніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА