Інтерфакс-Україна
15:07 13.01.2025

У Дніпрі затримали агентів ФСБ, які намагалися підірвати цистерну з пальним на залізничній станції - СБУ

1 хв читати
У Дніпрі затримали агентів ФСБ, які намагалися підірвати цистерну з пальним на залізничній станції - СБУ

Контррозвідка Служби безпеки України та Національна поліція запобігли теракту на станції "Укрзалізниці" в Дніпрі, який замовила ФСБ.

"За результатами спецоперації затримано двох російських агентів, які заклали саморобний вибуховий пристрій (СВП) на колію, де стояла цистерна з пальним. Також правоохоронці нейтралізували вибухівку, яку фігуранти планували дистанційно активувати", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Зловмисниками виявилися двоє наркозалежних із Дніпра віком 23 і 36 років, які жили в цивільному шлюбі. Пара шукала "гроші на дозу" в тематичних телеграм-каналах, де й потрапила в поле зору фсб.

За інструкцією окупантів зловмисники виготовили вибуховий пристрій у власному будинку. Для конспірації вони придбали компоненти для СВП через інтернет, а їх доставку замовляли за різними адресами.

"За співпрацю з російською спецслужбою агенти сподівалися отримати грошові перекази з Росії, але замість цього отримали підозру від слідчих Служби безпеки. Злочинні дії затриманих кваліфіковано за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (закінчений замах на терористичний акт, вчинений за попередньою змовою групою осіб)", - повідомляє СБУ.

Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчі два дні в Україні буде сухо та тепло, на півдні до 30°

Туск призначить заступника голови МЗС радником, щоб усунути помічників Навроцького від переговорів щодо України

Повідомлено про підозру 23-річній киянці за поширення в Інстаграмі фото з прапором Третього Рейху

УЧХ передав Запорізькій обласній клінічній лікарні реабілітаційне обладнання

У Купʼянську ворожий дрон влучив в автомобіль, постраждало подружжя

Мін’юст пропонує зміни до порядку виконання Конвенції про міжнародне викрадення дітей

У Чернігові через атаку "шахедів" травмовано двох жінок, виникла пожежа на підприємстві

Окупанти продовжили просування в районі Лимана, Покровська та Гуляйполя, але темпи знизились, - DeepState

Генпрокурор: Кількість підозр місцевим чиновникам – це не про піар, не чекайте толерантності до корупції

Сибіга: Вихід з конвенції із запобігання катуванням свідчить, що РФ - це "територія беззаконня, де людське життя та гідність нічого не варті"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА