Інтерфакс-Україна
16:55 13.01.2025

"Сільпо" відкриває в Києві два супермаркети

1 хв читати
"Сільпо" відкриває в Києві два супермаркети

Мережа супермаркетів "Сільпо" відкрила в Києві 10 січня новий супермаркет за адресою вул. Микільсько-Слобідська, 11 і готує цього тижня відкриття ще одного на вул. Олеся Бердника,1г, повідомили в пресслужбі компанії агентству "Інтерфакс-Україна".

Супермаркет на вул. Микільсько-Слобідській, 11 розташований у ЖК, що здали в експлуатацію наприкінці 2022 року. Площа магазину становить 915,8 кв. м.

Другий магазин, відкриття якого анонсовано на четвер, 16 січня, теж розташований у новобудові - у ЖК "Нивки-Парк". Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна" в пресслужбі девелопера комплексу, компанії "Інтергал-Буд", площа супермаркету становить 1213 кв. м.

ТОВ "Сільпо-Фуд" створено на початку серпня 2016 року. За даними Opendatabot, засновником ТОВ є ПАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Рітейл Капітал" (100%, Київ), кінцевим бенефіціаром виступає Володимир Костельман.

Мережа "Сільпо" налічує в Україні понад 300 супермаркетів у 60 містах України та чотири делікатес-маркети Le Silpo: у Києві, Дніпрі, Харкові та Одесі. 

Сукупний дохід мережі за підсумками 2023 року становив 84,73 млрд грн, що на 21% вище від результатів за 2022 рік.

Входить до торгово-промислової групи Fozzy Group з більш ніж 690 торговими точками на всій території країни. Компанія розвиває торговельні мережі різних форматів: супермаркети "Сільпо", оптові гіпермаркети Fozzy Cash & Carry, магазини біля дому "Фора", дискаунтери Thrash!, фармацевтичні супермаркети "Біла ромашка".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рішення Верховного Суду "не містить жодних приписів щодо припинення поховань, закриття чи перенесення Національного військового меморіального кладовища" – ДУ "НВМК"

Вночі 2 лютого температура знизиться до 18-23° морозу, у північній частині та на Харківщині 22-27°, місцями 30° - Укргідрометцентр

У Генштабі ЗСУ повідомили про ураження ремонтної бази, пунктів управління БпЛА та інших військових об’єктів ворога

Кількість постраждалих у половому будинку в Запоріжжі зросла до шести осіб - ОВА

Гетманцев выступает за увольнение директора ГУ "НВМК" Пронюткина

Гетманцев виступає за звільнення директора ДУ "НВМК" Пронюткіна

Зеленський: наступні тристоронні зустрічі щодо досягнення миру в Україні призначено на 4 та 5 лютого в Абу-Дабі

РФ вдарила по пологовому будинку Запоріжжя, попередньо, вже двоє постраждалих

1-й корпус НГУ "Азов" заявив про незгоду із судовим рішенням, яке визнає незаконною передачу земель для НВМК

У Вінниці невідомий влаштував стрілянину по групі оповіщення ТЦК та СП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА