Інтерфакс-Україна
21:00 13.01.2025

Київ попередив про можливі жорсткі заходи до всіх учасників торгівлі краденим українським зерном

1 хв читати
Київ попередив про можливі жорсткі заходи до всіх учасників торгівлі краденим українським зерном

Україна має намір вдатися до всіх доступних політичних, економічних і правових механізмів для припинення незаконної торгівлі вкраденим Росією українським зерном, відповідні ноти протесту вже передано тим, хто приймає це зерно, повідомив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.

"Росія продовжує торгувати краденим українським зерном. Кожен, хто його приймає, є співучасником крадіжки. Ми бачимо кожен відповідний рух і дію. Ми передали відповідним сторонам ноти протесту, попередивши їх про наслідки такої незаконної діяльності", - написав він у соціальній мережі Х у понеділок.

Міністр зазначив, що Україна має дані, що підтверджують походження зерна й шляхи його транспортування з тимчасово окупованих українських портів. "Ми також ще раз офіційно повідомимо Міжнародну морську організацію про те, що російські судна відключають транспондери", - додав він.

"Якщо ці протиправні дії триватимуть, ми вживатимемо жорстких заходів, зокрема з використанням усіх доступних політичних, економічних і правових інструментів. Як наслідок, до всіх залучених суден, компаній та організацій можуть бути застосовані суворі санкції. Цю крадіжку серед білого дня час припиняти", - наголосив Сибіга.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Французький Alstom та "Укрзалізниця" підписали контракт про постачання 55 електровозів в Україну - Макрон

"Голос" виступає за відставку уряду Свириденко – заява

Україна отримає від Франції 8 систем ППО SAMP-T та 100 літаків Rafale – Зеленський

Україна розраховує, що зможе домовитися щодо використання заморожених активів РФ на власне виробництво

Макрон сподівається, що мир в Україні буде досягнутий до 2027р, закликає посилювати тиск на РФ

Зеленський вважає недостатніми заходи для очищення системи управління від корупції

Окупанти захопили за добу 12 кв. км української землі на 3 напрямках, закріпившись у "сірій зоні" - DeepState

Зеленський: новий рівень ППО SAMP-T працюватиме проти балістики ворога

Україна отримає системи ППО SAMP/T нового покоління - Макрон

Член НКРЕКП Пушкар, фігурант "Мідас", повернувся з Польщі в Україну і перебуває на робочому місці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА