Інтерфакс-Україна
21:41 13.01.2025

Зеленський підписав указ про введення санкцій щодо 140 суб'єктів фінансового сектору РФ

1 хв читати
Зеленський підписав указ про введення санкцій щодо 140 суб'єктів фінансового сектору РФ
Фото: сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій щодо 140 суб'єктів фінансового сектору РФ, а також вніс законопроєкт про кримінальну відповідальність за спроби обійти санкції.

"Підписав сьогодні документи щодо санкцій. Указ про введення санкцій проти грошового сектору Росії. 140 різних суб'єктів. Ми будемо і далі працювати з партнерами, щоб узгодити наш тиск. А другий документ - це законопроєкт про кримінальну відповідальність за спроби обійти санкції, і це багато в чому продовження міжнародної практики ставлення до санкцій", - сказав Зеленський у відеозверненні в понеділок увечері.

За словами президента, законопроєкт про кримінальну відповідальність за спроби обійти санкції буде внесено до Верховної Ради.

На сайті глави держави опубліковано указ №24/2025, згідно з яким президент ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про запровадження санкцій щодо 75 фізичних осіб, які є громадянам РФ.

Також санкції застосовано до 63 юридичних осіб, які зареєстровані в РФ, до двох - на Британських Віргінських Островах.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

Економічний форум Люблінського трикутника стартував у Варшаві - Чернишов

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до восьми - ОВА

Волц про перемовини у Джидді: В якийсь момент ми взяли карту і почали малювати на ній, як ми збираємося закінчити цю війну

Радники з безпеки Німеччини, Франції та Великої Британії неанонсовано вирушили до Вашингтону

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА