Інтерфакс-Україна
11:21 14.01.2025

Кабмін призначив в.о. гендиректора УДП Олега Мудраченка

1 хв читати
Кабмін призначив в.о. гендиректора УДП Олега Мудраченка

Кабінет Міністрів погодив призначення на посаду в.о. генерального директора "Українського Дунайського пароплавства" (УДП) Олега Мудраченка.

"Погодитися з пропозицією Міністерства розвитку громад та територій щодо тимчасового покладення виконання обов’язків генерального директора приватного акціонерного товариства “Українське Дунайське пароплавство” на начальника відділу технічного обслуговування технічного департаменту… Мудраченка Олега Леонідовича", - йдеться в розпорядженні №24-р від 10 січня 2025 року, оприлюдненому на сайті Кабміну у вівторок.

Раніше повідомлялося, що гендиректора УДП Дмитра Москаленка після трьох років роботи звільнено з посади. Кабмін припинив контракт із ним із 10 січня, призначивши в.о. гендиректора головного інженера Мудраченка, який працює в пароплавстві з квітня 2020 року. До цього він працював у керівництві Кілійського суднобудівно-судноремонтного заводу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найбільш складно з теплом в Солом’янському, Печерському, Голосіївському районах та на Теремках, оцінюється час на відновлення – директор ЦДЕ

Велика Британія почне постачати Україні у лютому вдосконалені дрони та перехоплювачі – міністр оборони

Україна розраховує на продовження співпраці з Великою Британією – Зеленський

СБУ повідомила про заочну підозру полковнику РФ, який наказував бити "Кинджалами" по енергетиці України

Мелоні вважає, що настав час для переговорів між Європою та Росією

Росія знову ескалює конфлікт, в той час як Україна, США та Європа виступають за мир – Мерц

США проводять затримання танкера Olina в Карибському морі – ЗМІ

Столичну владу закликали забезпечити розміщення вразливих категорій громадян у соціальних об'єктах з теплом

Наступне засідання "Рамштайну" відбудеться у лютому - Шмигаль

Франція переносить дату саміту G7 через день народження Трампа – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА