Інтерфакс-Україна
11:16 15.01.2025

Окупанти зайняли села Зелене під Покровськом і Янтарне під Кураховим, але ЗС України відновили контроль над с. Шевченко - DeepState

1 хв читати

Сили оборони України змогли відбити у російських військ село Шевченко під містом Курахове Донецької області у вівторок, 14 січня, окуповане ворогом тижнем раніше, 7 січня, повідомляють у телеграм-каналі проєкту DeepState.

Водночас у вівторок російські окупанти змогли зайняти село Зелене біля міста Покровськ Донецької області, а в середу – Янтарне під Кураховим. Також повідомляється про менш значні просування окупантів між Покровськом і Кураховим, а також поблизу міста Часів Яр.

До вівторка з 10 січня окупанти не встановлювали контроль над жодним українським селом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожі БпЛА пошкодили житлову багатоповерхівку й спричинили пожежі у Дніпрі – ОВА

Зеленський про домовленості в Парижі: важливо, що сьогодні є ґрунтовні документи коаліції

Макрон заявив, що кілька тисяч французьких військових можуть бути розгорнуті в Україні після припинення вогню - ЗМІ

Україна у 2025 році відкрила 19 нових ринків для експорту агропродукції - Держпродспоживслужба

Санчес обговорить з політичними партіями, як саме Іспанія сприятиме гарантіям безпеки для України

Мерц: Нам доведеться йти на компроміси, але ми намагатимемось досягти найкращого

Україна повинна забезпечити роботу молодим чоловікам, щоб вони не їздили до Німеччини, Польщі чи Франції – Мерц

Румунія готова виконати свою частину роботи шляхом підтримки України та посилення безпеки в Чорному морі - Дан

Хорватські військові не братимуть участі в багатонаціональних силах Коаліції охочих на території України - прем’єр

Мерц дав зрозуміти, що німецьких військ на українській землі поки що не буде - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА