13:12 15.01.2025

Зеленський підписав закон про внесення до реєстру призовників юнаків, яким виповнюється 17 років

1 хв читати
Зеленський підписав закон про внесення до реєстру призовників юнаків, яким виповнюється 17 років
Фото: сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №4197-ІХ, згідно з яким щорічно з 1 січня до 31 липня юнаки, яким виповнюється 17 років, беруться на облік призовників із внесенням відомостей до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних і резервістів за допомогою електронного кабінету або особистого прибуття до ТЦК і СП.

Відповідна позначка з'явилася в картці законопроєкту на сайті Верховної Ради.

Закон №4197-IХ передбачає, що перед проходженням практичних занять базової загальновійськової підготовки громадяни проходять медичний огляд.

Крім того, жінки, які придатні до проходження військової служби та виявили бажання проходити базову військову службу, беруться на військовий облік призовників добровільно.

Також закон подовжує до 1 березня можливість взяття на облік військовослужбовців, які вчинили СЗЧ, і які добровільно прибули до військових частин. Таким особам командир протягом не більше 72 годин продовжує відповідно військову службу, дію контракту, а також поновлює виплату грошового та здійснення продовольчого, речового, інших видів забезпечення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На ЧАЕС призупинили роботи з гасіння після удару російського дрона

ДТЕК оголосив про екстрені відключення е/е в Києві та двох областях України через ворожі атаки на енергооб’єкти

ДТЕК оголосив про екстрені відключення е/е в Києві та двох областях України через ворожі атаки на енергооб’єкти

У Бориспільському районі внаслідок атаки ворожих БпЛА постраждала людина – ОВА

У Марганці внаслідок ворожих обстрілів Дніпропетровської області постраждали чотири людини – ОВА

Нетаньяху сподівається за підтримки Трампа "довести до кінця" справу з Іраном

У Києві 237 одиниці техніки проводять протиожеледне оброблення доріг, мостів і тротуарів – КМДА

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів Запорізької області, пошкоджена житлова інфраструктура через атаку БпЛА - ОВА

Мешканець Веселого на Херсонщині потрапив під удар ворожого дрона – ОВА

Війська РФ за добу втратили 1530 осіб та 150 од. техніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА