Інтерфакс-Україна
13:24 15.01.2025

Правоохоронці затримали в Києві чотирьох паліїв, які працювали на спецслужби РФ

2 хв читати
Правоохоронці затримали в Києві чотирьох паліїв, які працювали на спецслужби РФ

Служба безпеки України та Національна поліція затримали в Києві дві групи спільників спецслужб РФ, які підпалювали автомобілі та релейні шафи "Укрзалізниці", інформують у СБУ.

"Так, у Дніпровському районі Києва за гарячими слідами затримано двох молодиків віком 17 та 19 років, які підпалили службовий пікап ЗСУ. Авто проходило техобслуговування після виконання бойових завдань на фронті та невдовзі мало повертатися на передову", - йдеться в повідомленні української спецслужби в телеграм-каналі в середу.

За інформацією СБУ, у Святошинському районі столиці затримано ще двох зловмисників. Ними виявилися 20-річний житель Києва та 26-річний переселенець із Луганська, які познайомилися під час пошуку "швидких" заробітків.

"За матеріалами справи, фігуранти спалили п’ять позашляховиків ЗСУ та Нацгвардії, а також релейну шафу "Укрзалізниці". Спочатку чоловіки фіксували локації потенційних цілей, потім "погоджували" їх зі своїм російським куратором, а далі вчиняли підпали", - зазначається в повідомленні.

За всіма викритими фактами затриманим оголошено про підозру відповідно до вчинених злочинів за декількома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 (диверсія, вчинена за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану); ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період, вчинене за попередньою змовою групою осіб); ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 194 (умисне пошкодження майна шляхом підпалу, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Санкції статей, за якими фігурантам оголошено підозру, передбачають довічне ув'язнення з конфіскацією майна.

Зловмисники перебувають під вартою. Триває розслідування.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в м. Києві та Київській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок удару БпЛА у Херсоні загинув водій медичної автівки, ще дві людини зазнали поранень – ОВА

"Інтергал-Буд" розпочав предпродаж квартир у першому будинку ЖК Polar Park

Окупанти обстріляли Суми, постраждали двоє цивільних

"ПлейСіті" розпочало роботу: Агентство має цифровізувати процес видачі ліцензій для казино і викорінити нелегалів з російським слідом

У Стамбулі Україна та РФ не дійшли згоди що до припинення вогню та участі представників США та ЄС у переговорах – радник голови ОП

Умєров: РФ лише сьогодні передала "свій документ" щодо припинення вогню, матимемо тиждень на його вивчення

У Стамбулі погодили формулу обміну всіх на всіх по двох категоріях - ГУР

Deep State: РФ у травні окупувала 449 кв км української території, що є найгіршим показником у 2025 р.

Україна та РФ домовилися про повернення тіл загиблих воїнів - 6000 на 6000

Російські війська зберігають високу активність на покровському напрямку, зафіксовано 23 атаки з початку доби – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА