01:45 16.01.2025

Зусилля Росії де-факто анексувати Білорусь становлять стратегічні ризики для Сполучених Штатів, НАТО та України - ISW

1 хв читати

Фактична анексія Білорусі Росією є стратегічним ризиком для США, НАТО та України, пише аналітичний центр "Інститут вивчення війни" (ISW) у звіті, опублікованому в середу.

"Білорусь є не просто союзником Росії… Кремль використовуватиме свої останні, але глибоко вкорінені досягнення в Білорусі, щоб компенсувати витрати від тривалої війни Росії проти України, прискорити відновлення Росії після війни в Україні та допомогти Росії підготуватися до майбутніх війн швидше, ніж Росія могла б сама", - йдеться у дослідженні ISW.

На думку аналітиків Кремль прагне домінувати у всіх аспектах управління сусідньою державою. Це включає встановлення повного оперативного та адміністративного контролю над збройними силами Білорусі в мирний час і постійну російську військову базу в Білорусі; політичний союз із федеративним урядом, в якому домінує Росія, зі спільним набором федеральних законів та установ для білорусів і росіян; повністю інтегровану економіку зі спільними ринками, вільними потоками робочої сили, єдиними законами та валютним союзом.

"Політики повинні почати планувати майбутнє, в якому Білорусь буде не лише поневоленою нацією, але й фактично продовженням Російської Федерації", - підсумовує ISW.

Джерело: https://understandingwar.org/backgrounder/russias-quiet-conquest-belarus

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мир не повинен бути продиктований Україні – Шольц

Європа готова надати Україні гарантії безпеки – генсек НАТО

Макрон: без надійних гарантій безпеки для України перемир'я закінчиться так само, як Мінські угоди

Маск назвав прикладом "компетентного лідерства" приїзд делегації РФ на переговори с делегацією США

Макрон проінформував Зеленського про розмови з європейськими лідерами

Келлог: ми працюємо по двом трекам – з українською та російською сторонами, щоб з’ясувати можливі умови для миру. Занепокоєння партнерів по НАТО та ЄС будуть взяти до уваги

Пожежа у Києві внаслідок атаки російських БпЛА – Кличко

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 325 одиниць живої сили - Генштаб

Фон дер Ляйен та Кошта після зустрічі в Парижі: Україна заслуговує на мир, який поважає її незалежність та територіальну цілісність

З початку доби Сили оборони відбили 122 ворожі атаки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА