Інтерфакс-Україна
10:18 16.01.2025

Дві колони ворожої бронетехніки знищено на харківському й покровському напрямках - ОСУВ "Хортиця"

1 хв читати
Дві колони ворожої бронетехніки знищено на харківському й покровському напрямках - ОСУВ "Хортиця"
Фото: Генштаб ЗСУ

В Оперативно-стратегічному угрупованні військ "Хортиця" повідомляють про знищення двох колон бронетехніки російських окупантів у Харківській і Донецькій областях за минулу добу.

"Протягом минулої доби на харківському напрямку противник проводив наступальні дії у Вовчанську та в районі Тихого. Для доставки особового складу в район Тихого ворог застосував бронетехніку. По колоні було завдано вогневого ураження, внаслідок якого дві МТ-ЛБ противника знищені разом з десантом", - повідомляється в телеграм-каналі ОСУВ "Хортиця" в четвер уранці.

Зазначено, що на покровському напрямку на Донеччині сили оборони успішно протистоять спробам противника реалізувати свою чисельну перевагу й розвинути наступ. "Для прориву нашої оборони в напрямку Баранівки ворог намагався застосувати бронетехніку. По колоні, яка була виявлена завчасно, було завдано вогневого ураження. У результаті - один танк і дві ББМ противника знищено. Атака захлинулася", - йдеться у зведенні.

Противник минулої доби безуспішно штурмував українські позиції на куп'янському й новопавлівському напрямках, а на краматорському й торецькому напрямках під час ворожих атак у забудові Часового Яру, Торецьку, у районах Предтечіного і Діліївки деякі українські позиції було зруйновано, наразі вживають заходів для недопущення погіршення тактичного положення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європа не змогла компенсувати скорочення військової допомоги США Україні – Кільський інститут економіки

Свириденко: Очікуємо зменшення тривалості відключень світла вже цими вихідними

Віцеспікери парламентів України та Польщі відкрили у Львові 14-ту сесію Парламентської асамблеї

Омбудсман звинуватив Мінкультури у блокуванні передачі Костелу Св.Миколая в Києві релігійній громаді

До проєкту Sandbox відтепер зможуть долучитися ФОП для тестування технологічних продуктів — Мінцифри

У Львові стартувало неформальне засідання Ради ЄС із загальних справ

Глава Міненерго звільнив Зубрія та Стрільця з НР ОГТСУ

Мерц: мир для України не може бути укладений без європейців та не зашкодити інтересам ЄС та НАТО

САП вимагає визнати необґрунтованими активи начальника закарпатського митного поста на понад 4,5 млн грн

"Інтерпайп" уклав угоду на придбання у ArcelorMittal трубного заводу у Румунії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА