Інтерфакс-Україна
12:40 16.01.2025

В Україні утримається досить тепла погода

2 хв читати
В Україні утримається досить тепла погода

Невеликий дощ і мокрий сніг очікуються в п'ятницю, 17 січня, у більшості регіонів України, крім заходу й південного заходу, повідомляє Укргідрометцентр.

На дорогах країни, крім півдня, подекуди ожеледиця; у більшості західних областей уночі та вранці місцями туман.

Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура протягом доби від 1° морозу до 4° тепла. Вночі на Закарпатті та в Карпатах 2-7° морозу, вдень на Прикарпатті, Одещині та в Криму 2-7° тепла.

У Києві в п'ятницю невеликий дощ і мокрий сніг. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура протягом доби 0-2° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, у Києві за весь час спостережень найвищу температуру 17 січня було зафіксовано на позначці 8,7° тепла в 1993 р., а найнижчу - на позначці 24,9° морозу в 1940 р.

У суботу, 18 січня, у західних областях України без опадів. Уночі, крім західних областей, місцями невеликий мокрий сніг і дощ. У західних областях вночі та вранці місцями туман.

На дорогах західних і північних областей місцями ожеледиця. Вітер переважно північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі та вдень від 2° морозу до 3° тепла, вдень у південній частині та західних областях 1-6° тепла.

У Києві в суботу вдень без опадів, уночі місцями невеликий мокрий сніг. Вітер переважно північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі та вдень 0-2° тепла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Uklon та Bolt розпочинають роботу в комендантську годину в Києві для забезпечення доїзду киян до Пунктів незламності

Лондон хоче побачити ознаки прагнення Москви до миру, перш ніж вдаватися до дипломатичних дій щодо України

На Хрещатику та на Майдані Незалежності завершили демонтаж 33 тимчасових споруд – КМДА

Одна людина загинула, дві постраждали внаслідок ДТП за участю 6 автівок у Харкові

Результати зустрічей в Давосі мають бути результативними – Зеленський

Зеленський з посиланням на розвідку: Росіяни готуються до нових масованих ударів

Команди України та США у суботу, 17 січня, у Маямі проведуть черговий раунд переговорів - Стефанішина

Без тепла в Києві залишаються 67 багатоповерхівок – мер

ВАКС частково задовольнив позов Мін'юсту до ексдепутата "Партії регіонів" Кеворкяна

Дію Стратегії екологічної політики можуть продовжити до 2035р - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА