Інтерфакс-Україна
15:08 16.01.2025

Падіння уламків дронів зафіксовано вже в 5 районах Києва, зокрема Печерському

1 хв читати
Падіння уламків дронів зафіксовано вже в 5 районах Києва, зокрема Печерському
Фото: ДСНС Києва

У Києві в четвер зафіксовано падіння уламків ворожих дронів у п'яти районах: Солом'янському, Дніпровському, Голосіївському, Дарницькому й Печерському, повідомив голова міської військової адміністрації (МВА) Тимур Ткаченко.

"Окрім вищевказаної інформації про падіння частин дронів у Солом'янському та Дніпровському районах, маємо також фіксацію уламків у Голосіївському районі, Дарницькому та Печерському", - написав він у телеграм-каналі.

Без пожеж і постраждалих, уточнив Ткаченко.

Раніше повідомлялося, що в Солом'янському районі уламок дрона пошкодив автомобіль, у Дніпровському - фасад будівлі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пожежа на Черкащині забрала життя чотирьох дітей, ще одна постраждала – ДСНС

ОВА: Шестеро поранених в результаті обстрілу Запоріжжя, пошкоджені будівлі та автівки

Макрон: жодні кордони не повинні бути змінені силою, а Україна ніколи не повинна бути вразливою

Сили оборони відбили з початку доби 157 бойових зіткнень - Генштаб

Лідери NB8 підтвердили підтримку суверенітету України та намір продовжувати постачання зброї у рамках зміцнення оборони Європи

Ворог атакував Дніпропетровщину безпілотниками, виникли пожежі – обладміністрація

Стармер після розмови із Зеленським провів консультації з Трампом щодо мирного плану

Грем: Трамп забезпечить, щоб Україна була вільною та суверенною державою із здатністю захистити себе

Конкурс на наглядраду "Енергоатому" буде проведений за повною процедурою за порадою послів G7

Поліція Кіпру розшукує підозрюваних у зв'язку зі спробою викрадення колишнього міністра енергетики України - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА