Інтерфакс-Україна
00:38 17.01.2025

На покровському напрямку росіяни втратили за день 300 солдатів - Генштаб

1 хв читати

На фронті від початку доби четверга і до вечора вже відбулося 131 бойове зіткнення, найбільша кількість боїв відбувалася на Покровському напрямку, де ворог втратив майже 300 своїх солдатів за день, і в Курській області, повідомляє генеральний штаб Збройних сил України.

«За наявними на теперішній час даними, втрати ворога, на даному напрямку, за сьогодні склали 300 військовослужбовців убитими та пораненими, знищено чотири автомобілі, окрім того, суттєво пошкоджено ворожий танк, міномет та один автомобіль противника», - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що на покровському напрямку від початку цієї доби противник 47 разів атакував у районах населених пунктів Зелене Поле, Єлизаветівка, Миролюбівка, Промінь, Лисівка, Новий Труд, Покровськ, Шевченко, Звіряче, Котлине, Успенівка, Вдале, Слов'янка, Петропавлівка, Андріївка, Улакли, Курахове, Дачне та Янтарне. Дев'ять бойових зіткнень досі тривають.

ОСТАННЄ

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

Зеленський сподівається на посилення санкцій США та більшу допомогу зброєю у разі зриву Росією переговорів

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИБУВ ДО НІДЕРЛАНДІВ

Проведення виборів потребує припинення вогню – Зеленський

Зеленський сподівається на зустріч з Трампом після доопрацювання документів ближче до кінцевого варіанту

Україна та США підтримують ідею перемир’я на Різдво – Зеленський

Зеленський про подальший хід переговорів: команда США проведе консультації з РФ, потім – з Трампом, а потім з командою України, можливо навіть на вихідних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА