Інтерфакс-Україна
17:31 17.01.2025

Митники торік виявили в 1,4 раза більше спроб незаконного переміщення наркотичних речовин

1 хв читати
Митники торік виявили в 1,4 раза більше спроб незаконного переміщення наркотичних речовин

Кількість виявлених митниками спроб незаконного переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів через державний кордон у 2024 році збільшилася майже в 1,4 раза порівняно з торішньою, до 1140 випадків, повідомляє Державна митна служба в Телеграм-каналі в п’ятницю.

Підкреслюється, що здебільшого йдеться про спроби ввезти в Україну заборонені речовини – 899 прецедентів, тоді як на вивезення припало 241 затримання.

Серед найпоширеніших способів транспортування – автомобіль (599 випадків) та поштові відправлення (495 випадків).

Найбільша концентрація спроб переправлення наркотиків спостерігалася на кордоні з Польщею та Молдовою. Саме там працівники митниць зафіксували найбільше спроб таких правопорушень – 278 і 203 відповідно.

За даними фактами складено 487 протоколів про порушення митних правил. До правоохоронних органів України направлено 809 повідомлень про протиправні діяння з ознаками кримінальних злочинів, пов’язаних із контрабандою наркотиків, їх перевезенням чи пересиланням, що майже в 1,6 раза більше, ніж за 2023 рік. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві відновили рух тролейбусів, який був обмежений через обстріл РФ

Рятувальники ліквідували пожежі через російські удари по громадам Сумщини, постраждали дев'ять людей

У деяких районах Києва через негоду зафіксовано падіння дерев та пошкодження

Наміри РФ не змінюються, тож на деяких ділянках фронту дуже непроста ситуація – Зеленський

Росія досі не надала повних списків військовополонених, про обмін яких була домовленість в Стамбулі

Зеленський анонсував важливі зустрічі на наступних тижнях та закликав продовжувати тиск на Москву

У ДПСУ роз'яснили, яка категорія заброньованих чоловіків може виїжджати у відпустку

Ворог обстріляв два райони Дніпропетровщини, є постраждалі та пошкодження – Лисак

У Києві та області 8 червня та вночі 9 червня гроза - синоптики

Генштаб про захід ворога на Дніпропетровщину: це російська дезінформація, бої йдуть у Донецькій області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА