Інтерфакс-Україна
12:21 18.01.2025

ССО уразили нафтобазу в Калузькій області РФ

1 хв читати
ССО уразили нафтобазу в Калузькій області РФ

Підрозділи Сил спеціальних операцій (ССО) Збройних сил України завдали у ніч на суботу успішного удару по базі "Роснєфті" у місті Людиново Калузької області РФ, повідомляється в телеграм-каналі ССО.

"Нафтобаза входить в АТ "Калуганефтепродукт" та є логістичним центром, що забезпечує підрозділи збройних сил рф, які беруть безпосередню участь у війні проти України. Внаслідок атаки на території бази виникла пожежа… Ураження подібних об'єктів створює серйозні логістичні проблеми для армії російського агресора", - йдеться в повідомленні.

ОСТАННЄ

Болгарія грає на підвищення ціни заявами про відмову від продажу Україні обладнання для ХАЕС-3,4 – нардеп Кучеренко

Рада схвалила продовження до 6 серпня воєнного стану та загальної мобілізації - нардеп

СБУ одночасно затримала 9 агентів ФСБ на підготовці терактів у центральних та східних регіонах України, вилучено понад 30 кг вибухівки

Пастор Бернс погоджується з тим, що Росія має бути притягнута до відповідальності за воєнні злочини

Голова Львівської ОВА пропонує обмежити мерство 4 термінами, як у мера Львова Садового

Болгарія не надсилала офіційних заяв щодо продажу Україні обладнання для ХАЕС-3,4 – пресслужба Міненерго

Сили оборони збили вночі 57 ворожих дронів із 97, ще 34 локаційно втрачені - Повітряні сили

Ворог поранив 5 жителів Донеччини 15 квітня - ОВА

Працівник правоохоронного органу влаштував великий сховок із зброєю у середмісті Києва

Рубіо та Віткофф на тижні відвідають Францію для переговорів щодо України, Ірану та торгівлі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА