Інтерфакс-Україна
11:04 19.01.2025

Умєров провів зустріч з начальницею Штабу оборони Канади

1 хв читати

Міністр оборони України Рустем Умєров зустрівся з начальницею Штабу оборони Канади генералом Дженні Каріньян, повідомляє Міністерство оборони України у Телеграм.

"Завдяки інвестиціям союзників Україна є одним з лідерів у виробництві БПЛА, наземних роботизованих систем та систем РЕБ. Вдячний за сильну підтримку Канади, зокрема у фінансуванні виробництва українських дронів за “данською моделлю”, - цитує міністра телеграм-канал Міноборони.

Водночас генерал Каріньян підкреслила, що Канада рішуче налаштована посилювати допомогу Україні.

Міністр оборони окреслив напрямки, за якими Україна потребує збільшення поставок: засоби ППО, важка бронетехніка та окремі види боєприпасів.

"Також розраховуємо на співпрацю у сфері deepstrike. Це стосується як постачання західних зразків, так і сприяння українському виробництву далекобійної зброї", - заявив Умєров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Індії: Захід критикує Індію за імпорт нафти, хоча сам потурає торгівлі з Росією

ГУР отримало докази масового викрадення українських дітей з окупованих територій — Зарівна

Кількість загиблих в Краматорську зросла до семи людей

Україна розгляне можливість збільшення відсотку заброньованих працівників на підприємствах, які працюють на прифронтових і прикордонних територіях

Шмигаль: США та НАТО запускають новий механізм підтримки України – Prioritized Ukraine Requirements List (PURL)

Зеленський: Уже відчувається зміна настроїв у Росії, нові санкції будуть підштовхувати росіян до миру

У ЦПД спростували інформацію про нібито скасування Польщею безвізу з Україною

На Харківщині двоє мирних мешканців загинули внаслідок атаки fpv-дрона

Прем'єр Нідерландів провів розмову із Зеленським щодо оголошеного пакету допомоги Україні

Україна за допомогою партнерів наростила співвідношення з РФ в боєприпасах з 1:10 до 1:2 за два роки – президент Чехії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА