Підписано наказ про призначення Качура на посаду керівника Нацакадемії сухопутних військ ім.Сагайдачного
Міністр оборони України Рустем Умєров підписав наказ про призначення полковника Романа Качура на посаду керівника Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.
"За дорученням президента України, підписав наказ про призначення полковника Качура на цю важливу посаду", - написав Умєров у телеграмі в неділю.
Він повідомив, що перед Качуром поставлено такі завдання: "Проведення повного аудиту роботи Академії. Впровадження реформ у військовій освіті. Підвищення якості підготовки воїнів, офіцерів та сержантів, що є критично важливим для нашої армії".
"Полковник Качур - бойовий офіцер із великим досвідом. Він командував 55-ю окремою артилерійською бригадою, має глибоке розуміння потреб нашої армії та бачення шляхів реформування військової освіти", - зазначив міністр.
"Особливо важливо, що до цього рішення були залучені самі військовослужбовці, які взяли участь у голосуванні через сучасний цифровий інструмент Армія+. Це дозволяє зробити процес прийняття рішень максимально прозорим та демократичним", - додав Умєров.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Механізм антидемпінгових мит більш ефективний для захисту вітчизняного виробника - голова "Укрцементу"
13:17, 20.05.2025
Зеленський: керівником Національної академії сухопутних військ ім. Сагайдачного стане Качур, координатором допомоги Україні - Шаповалов
15:26, 19.01.2025
Голова "Укрцементу": збільшення виробництва цементу можливе лише за умови покращення залізничних перевезень
15:22, 04.10.2018
Голова "Укрцементу": Білоруський цемент на території України знаходить таку протекцію, яка навіть не снилася українському виробнику
14:46, 12.07.2017
Кабмін України звільнив заступника міністра фінансів Качура
13:24, 23.08.2016
ОСТАННЄ
До дев'яти зросла кількість поранених через російський удар по Запоріжжю – ОВА
19:49, 22.01.2026
Новообраний президент Швейцарії запевнив, що його країна продовжить "активно підтримувати зусилля з відновлення та мирний процес" в Україні
19:41, 22.01.2026
Одна людина загинула, ще семеро поранені через російський удар по Запоріжжю – ДСНС
19:36, 22.01.2026
Оперативний резерв росіян зазнав відчутних втрат у Покровську і Мирнограді - Сирський
19:27, 22.01.2026
Прем’єр-міністр Ірландії говорить про важливість запобігти ескалації у відносинах США та Європи