Інтерфакс-Україна
10:09 20.01.2025

У Києві запобігли вбивству першого заступника глави МОЗ

1 хв читати
У Києві запобігли вбивству першого заступника глави МОЗ

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру киянину та його знайомій, які планували вбивство першого заступника міністра охорони здоров'я України.

"За даними слідства, у жовтні 2024 року в одній зі столичних лікарень унаслідок тяжких травм, отриманих під час ДТП, померла жінка. Перший заступник міністра, який є лікарем-анестезіологом, того дня чергував у медзакладі. Попри серйозні травми внаслідок аварії, друзі жінки вважали, що в її смерті винен саме лікар, тож вирішили його вбити", - повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Підозрювані стежили за чиновником, орендуючи автомобілі та квартиру в житловому комплексі, де мешкає чоловік. Вони придбали зброю, з якої планували застрелити лікаря.

"Чоловіка та жінку в порядку ст. 208 КПК затримали під час передачі грошей за пістолет, який мав стати знаряддям убивства. До того правоохоронці задокументували передачу авансу за зброю", - зазначено в повідомленні.

Під час обшуків у фігурантів вдома вилучили зброю, набої, предмет, схожий на гранату, а також психотропні речовини. Вилучене направлено на експертизи.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюють слідчі СУ ГУНП у м. Києві спільно з УКР ГУНП у м. Києві та СБУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вдарив по Сумщині та Херсону, постраждали 4 людей

"Динамо" припинило співпрацю з Шовковським

На фронті більше 200 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Єрмак: Зеленський не підпише жодного документа, в якому б ішлося про відмову від українських територій

Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА