Інтерфакс-Україна
16:17 20.01.2025

Порошенко сплатив 47 млн грн податків як податковий резидент Городківки у Вінницькій області

1 хв читати
Порошенко сплатив 47 млн грн податків як податковий резидент Городківки у Вінницькій області
Фото: https://eurosolidarity.org/wp-content/uploads/2024/10/img_0953-1-756x438.jpeg

П'ятий президент України Петро Порошенко, який минулого року змінив податкове резидентство Києва на Городківську ОТГ, на початку цього року сплатив у цьому невеликому містечку Вінницької області 47 млн грн податків.

"47 млн грн податків заплатив у невеликому містечку Городківка Вінницької області тільки цього року", - написав сам Порошенко в соцмережі X.

Він уточнив, що в січні 2024 року переказав 96 млн грн податків, з яких близько 50 млн пішло на рахунки ОТГ, тоді як цьогоріч громада з його 47 млн грн отримає понад 25 млн грн.

За словами Порошенка, його кошти громада спрямує на будівництво дороги вартістю 78 млн грн, а 2-4 млн грн, яких бракує, він виділить на цю мету з особистих рахунків.

Роком раніше п'ятий президент заявив, що зміною податкового резидентства хоче організувати експеримент, який може бути згодом поширено на інші громади за участю інших великих платників податків країни. Вибір Городківки, з бюджетом ОТГ у 2024 році близько 105 млн грн, він пояснив тим, що вона тісно пов'язана з діяльністю його батька, і тут працює один із цукрових заводів компанії "Поділля".

"Радий, що вдалося закрити велику потребу кількох міст і селищ таким експериментом", - підсумував Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пісторіус заявив, що його країна не постачатиме Україні ракети великої дальності Taurus – ЗМІ

Ворожі БпЛА атакували промислове підприємство в Чугуєві - мер

Зеленський на нараді з прем'єром обговорив майбутню конфігурацію виконавчої влади

МАГАТЕ зафіксувала інтенсивну стрілянину на території ЗАЕС в ніч на неділю

Російський дрон атакував медиків під час евакуації пораненого у Сумській області – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Сенатор Грем закликав стежити за новинами про продаж зброї і арештовані російські активи - ЗМІ

Сенатор Грем закликав стежити за новинами стосовно продажу зброї і арештованих російських активів

Уряд представить у понеділок нові рішення шодо виплат матерям і забезпечення школярів – Зеленський

Зеленський оприлюднив плани на візит спецпредставника Трампа в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА