20:19 20.01.2025

Трамп підтвердив, що перейменує Мексиканську затоку на Американську, і поверне горі Деналі на Алясці ім'я Мак-Кінлі

1 хв читати
Трамп підтвердив, що перейменує Мексиканську затоку на Американську, і поверне горі Деналі на Алясці ім'я Мак-Кінлі

Президент США Дональд Трамп, виступаючи в понеділок з інавгураційною промовою на Капітолійському пагорбі, підтвердив намір перейменувати Мексиканську затоку на Американську.

"Незабаром ми змінимо назву Мексиканської затоки, перейменуємо її на Американську", - сказав він. Трансляцію його виступу ведуть американські телеканали.

Крім того, він заявив про те, що поверне горі Деналі ім'я президента Мак-Кінлі (Маунт-Мак-Кінлі): "Ми повернемо ім'я великого президента Вільяма Мак-Кінлі горі, якій належало це ім'я".

1975 року місцева влада Аляски, де розташована ця гора, звернулася до федерального уряду США з проханням змінити назву гори Мак-Кінлі на Деналі. Цю гору було названо на честь Мак-Кінлі неофіційно 1896 року, а 1917 року цю назву було закріплено офіційно. Мак-Кінлі був президентом США в 1897-1901 рр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

Через нічну атаку ворожих БпЛА на агропідприємстві на Харківщині виникла пожежа

Ворог атакував з БпЛА три райони Київщини, є пошкодження – ОВА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА