Інтерфакс-Україна
20:51 20.01.2025

Зеленський провів Ставку, присвячену внутрішньому виробництву

1 хв читати
Зеленський провів Ставку, присвячену внутрішньому виробництву
Фото: Офіс Президента України / www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський у понеділок провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, присвячене питанням внутрішнього виробництва і ремонту техніки.

"Провів сьогодні Ставку - багато питань і щодо нашого внутрішнього виробництва, і щодо ремонту техніки. Наш ОПК, наше оборонне виробництво - це безумовний пріоритет", - сказав Зеленський у відеозверненні ввечері.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

Людина загинула через атаку російського БпЛА у Херсоні

Зеленський та Пармелін обговорили можливість додаткового внеску Швейцарії до Фонду енергетичної підтримки України

Оновлена Комісія з міжнародної торгівлі планує перше засідання 26 січня

До дев'яти зросла кількість поранених через російський удар по Запоріжжю – ОВА

Новообраний президент Швейцарії запевнив, що його країна продовжить "активно підтримувати зусилля з відновлення та мирний процес" в Україні

Одна людина загинула, ще семеро поранені через російський удар по Запоріжжю – ДСНС

Оперативний резерв росіян зазнав відчутних втрат у Покровську і Мирнограді - Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА