21:15 20.01.2025

Петиція про заборону забудови Старокиївської гори біля Пейзажної алеї набрала необхідні голоси

1 хв читати
Петиція про заборону забудови Старокиївської гори біля Пейзажної алеї набрала необхідні голоси

Петиція на сайті Київської міської ради із закликом заборонити забудову Старокиївської гори біля Пейзажної алеї столиці набрала необхідні для розгляду 6 тис. голосів.

Згідно з платформою петицій на сайті Київради, петиція була подана 22 листопада і станом на 20 січня набрала необхідні для розгляду 6 тис. голосів.

"Просимо вжити заходів реагування, націлених на недопущення руйнування/забудови історичного ареалу м. Києва та Старокиївської гори зокрема", - ідеться в тексті петиції.

Зазначається, що на даній території планується будівництво багаторівневого паркінгу, що передбачає зрізання культурного та археологічного шару місцевості.

Як повідомлялося, раніше Міністерство культури та стратегічних комунікацій заявило, що вважає неприпустимим знищення пам'ятки археології національного значення заради будівництва підземного паркінгу на Старокиївській горі в Києві.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

Міністри оборони України та Катару обговорили розширення співпраці

Мирний мешканець постраждав внаслідок удару окупантів по Степногірську Запорізької області

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА