Інтерфакс-Україна
20:26 21.01.2025

Треба продовжувати надавати підтримку Україні, щоб створити умови для припинення вогню - Крозетто

1 хв читати
Треба продовжувати надавати підтримку Україні, щоб створити умови для припинення вогню - Крозетто

Міністр оборони Італії Гвідо Крозетто у вівторок під час обговорення в Сенаті продовження військової допомоги Україні до 31 грудня 2025 р. заявив, що треба продовжувати підтримувати Київ для досягнення миру, повідомляє агентство ANSA.

"Досі позиція завжди була чіткою, ми думаємо про те, щоб продовжувати надавати підтримку Україні, щоб нарешті створити умови для припинення вогню й відкрити необхідну дипломатичну дискусію для досягнення довгострокового миру", - зазначив міністр оборони.

Крозетто також зазначив, що "простого або негайного вирішення конфлікту в Україні не існує".

"Простого або негайного рішення не з'явилося. Спостерігається значне збільшення кількості російських атак, які невибірково вражають військові та цивільні цілі в Україні", - сказав він.

Як повідомлялося, 16 січня міністр оборони Італії Гвідо Крозетто перебував з офіційним візитом у Києві.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обстріли Дніпропетровщини: 1 людина загинула, 9 поранені

Президенти Фінляндії та ПАР обговорили війну РФ в Україні

ЗСУ та РДК відбили штурм на Донеччині й взяли в полон 16 російських військових

У Херсоні через ворожий обстріл загинув місцевий мешканець - ОВА

Дві ДТП на Кіровоградщині: одна людина загинула, ще одна постраждала

Зеленський підписав ще два санкційних укази

Туреччина також розглядає потенційну відправку своїх військових до України в рамках гарантій безпеки – посол Джелял

У Харкові внаслідок ДТП за участю автівки та громадського транспорту постраждали 8 осіб - поліція

Нові проєкти щодо посилення воєнної розвідки України обговорив Буданов із канадським філантропом Темертеєм й представниками діаспори

Президент Фінляндії: Росія хоче продовжувати війну, щоб розширити контроль над територіями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА