23:02 21.01.2025

Правоохоронці розслідують ДТП із загибеллю дитини в Рівненській області

1 хв читати

Правоохоронці розслідують ДТП, що сталася у вівторок на Рівненщині, в якій водій наїхав на жінку з візочком, внаслідок чого загинула дитина, повідомляє прес-служба обласної Національної поліції.

"Сьогодні, 21 січня, близько 16:45 на вулиці Парковій водій автомобіля Dacia, 49-річний мешканець Вараша, допустив наїзд на 32-річну місцеву мешканку, яка переходила проїжджу частину нерегульованим пішохідним переходом із дитячим візочком. Від удару немовля випало з коляски", - сказано в повідомленні.

Повідомляється, що дитину госпіталізували до реанімації, однак життя одномісячного немовляти врятувати медикам не вдалося - орієнтовно за годину воно померло.

Тим часом, жінка попередньо не травмувалася, але її ще обстежують медики. Водій легковика відповідно до обстеження був тверезий. Він пояснив, що відволікся на телефонний дзвінок.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого). Також слідчі вирішують питання про затримання водія в порядку ст. 208 КПК України.

Джерело: https://www.facebook.com/police.in.Rivne.region/posts/pfbid02LY7fvaPnHBtAUi7P8T5euRSL7Dng5512gJWgScP8jdS28sUoxbPG9JV8xVk66xM2l?locale=ru_RU

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Єрмак: Зеленський зустрінеться з Путіним, коли Україна матиме сильну позицію та чіткі гарантії

На покровському напрямку с початку доби знешкоджено 153 окупанта та 21 од. техніки, тривають ще 7 боєзіткнень – Генштаб

Загоряння заповнювача зовнішньої обшивки Арки НБК на ЧАЕС вдалося локалізувати – Міндовкілля

Зеленський в Мюнхені обговорив гарантії безпеки для України з генсеком НАТО

ЄС вже надало підтримку Україні на 134 мільярди євро - фон дер Ляєн

Канада засуджує атаку РФ на ЧАЕС: це може мати руйнівні наслідки

Сибіга провів зустріч із індійським колегою: покладаємося на сильний глобальний голос Індії для наближення справедливого і міцного миру в Україні

Невдовзі очікується візит Келлога до Варшави - президент Польщі

Сибіга провів зустріч з главами МЗС країн "Нордично-балтійської вісімки"

Зеленський у розмові з Мелоні: важливо, щоб партнери України підтримували розвиток української армії до запрошення в НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА