Інтерфакс-Україна
07:39 22.01.2025

У Чорному морі присутній ворожий ракетоносій

1 хв читати
У Чорному морі присутній ворожий ракетоносій

Станом на 6:00 середи в Чорному морі присутні ворожі кораблі, повідомляють Військово-морські сили ЗСУ.

Так, станом на 06:00 середи в Чорному морі 1 ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 4 ракет, але в Азовському морі ворожі кораблі відсутні.

Також у Середземному морі 6 ворожих кораблів, з яких 2 є носіями крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 22 ракет.

"За добу в інтересах Росії прохід Керченською протокою здійснили до Чорного моря - 11 суден, із них 4 продовжили рух у напрямку протоки Босфор, до Азовського моря - 4 судна, жодне з них не рухалося з протоки Босфор", - ідеться в повідомленні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА