Інтерфакс-Україна
10:11 22.01.2025

Обстріли окупантів забрали життя жителя Донеччини, ще троє поранені - обладміністрація

1 хв читати
Обстріли окупантів забрали життя жителя Донеччини, ще троє поранені - обладміністрація
Фото: Донецька ОВА

Житель міста Покровська Донецької області загинув унаслідок обстрілу з боку російських окупантів у вівторок, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

"Ще 3 людини в області за добу дістали поранення", - написав Філашкін у телеграмі в середу вранці, уточнивши, що кількість жертв росіян на Донеччині подано без урахування Маріуполя і Волновахи.

Днем раніше, 20 січня, росіяни поранили трьох жителів Донецької області: у Лимані, Костянтинівці та Дружківці. Загиблих не було. За 19 січня в області одна людина загинула, двоє дістали поранення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із президентом Фінляндії Стуббом "координацію позиції" щодо спільної роботи з США для припинення російської агресії

Зеленський обговорив із премʼєром Іспанії Санчесом необхідність врахування "спільної європейської позиції" на шляху до справедливого миру

Ворожий БпЛА поцілив у меблевий магазин у Харкові, є поранені - Терехов

Керівник ЦПД: Путін продовжує вдавати, що він може говорити про Україну без України

Зустріч представників США, України та Європи планується у суботу в Британії - ЗМІ

Політики та експерти переконані, що Трамп спробує змусити Україну піти на поступки РФ

Віткофф неправильно зрозумів заяви Путіна і прийняв їх за поступку - ЗМІ

Зеленський знов говорив із Макроном

Новим речником Міноборони став журналіст та телеведучий Дрималовський

Зеленський говорив з прем’єркою Данії про кроки, "що наближають до реального завершення війни, а не до її реконфігурації"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА