Інтерфакс-Україна
12:31 22.01.2025

СБУ викрила керівництво черкаського хімзаводу на співпраці з РФ

1 хв читати

Служба безпеки України ліквідувала ще одну схему обходу санкцій на експорт української продукції до РФ: на співпраці з країною-агресором викрито керівництво хімічного підприємства в Черкасах.

У телеграм-каналі в середу СБУ повідомляє, що представники українського хімзаводу налагодили оптові постачання добрив і мінералів для аграрної галузі Росії.

"Встановлено, що протягом 2022-2024 років ділки нелегально переправили до росії власну продукцію на суму $1,8 млн", - ідеться в повідомленні.

За інформацією української спецслужби, для прихованого переправлення українського товару до РФ фігуранти використовували афілійовану компанію на Близькому Сході.

Задокументовано, що продукцію черкаського виробника спочатку направляли близькосхідному "посередникові", а звідти здійснювали реекспорт до Росії.

"Серед ключових російських замовників були одні з найбільших компаній агропромислового комплексу країни-агресора – "Щьолково Агрохім" та "Альтерит", - уточнюють у відомстві.

За наявними даними, від початку повномасштабної війни фігуранти відвантажили на російські підприємства понад 216 тонн хімічної продукції.

Слідчі Служби безпеки повідомили керівнику Черкаської компанії про підозру за ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України (пособництво державі-агресору).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін схвалив Концепцію цифрової гігієни дітей дошкільного віку на 2025-2028рр

Україна розпочала створення національної ДНК-бази родичів зниклих дітей - МВС

Шестеро загиблих та шестеро поранених, зокрема двоє дітей, у Донецькій області через ворожі обстріли - ОВА

До використання у ЗСУ допустили наземний роботизований комплекс "Віслюк" українського виробництва

Uklon заявив про підтримку законопроєкту про автоматичний обмін інформацією про доходи з цифрових платформ

На Донеччині викрито комбата на організації схеми оформлення фіктивних "бойових" виплат – ДБР

Зеленський щодо ставлення чеської опозиції до підтримки України: всі вони розуміють, що Україна захищає безпеку Чехії

Зеленський у Чехії: РФ відмовилась від багатьох пропозицій щодо реального тривалого припинення вогню, потрібно посилення санкцій

Мінвідновлення затвердило механізм використання смарт-тахографів

Перед судом постануть учасники злочинної групи, викриті на розкраданні пального з в/ч на Львівщині - ДБР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА